سوالات متداول ایرانی بورس

در مجموعه ایرانی بورس به صورت کلی دو نوع آموزش آنلاین (از طریق برنامه های وبینار ) و آموزش حضوری ( محل آموزشگاه ایرانی بورس ) برگزار می شود  که در هر دو مورد تمامی مباحث بورس و فارکس به صورت کامل تدریس می شود .

ایرانی بورس زمینه ای را ایجاد کرده تا شما قبل از آن که در دوره های ایرانی بورس ثبت نام کنید با ثبت نام رایگان در سایت ایرانی بورس از وبینارها و تحلیل های رایگان ایرانی بورس استفاده کنید تا نسبت به کیفیت کلاس ها و استراتژی ایرانی بورس اطمینان کامل پیدا کنید .

آیا مدرک پایان دوره نیز ارائه می شود؟

با توجه به این که بازار های مالی بورس و فارکس نیاز به تجربه دارد و نه مدرک ایرانی بورس در دوره هایی که برگزار می کند سعی خواهد کرد تجربه و دانش بازار های مالی را به شما انتقال دهد و نه صرف مدرکی که تجربه ای پشت آن نباشد.

آیا برای دوره ها تخفیف نیز وجود دارد؟

ایرانی بورس مفتخر است در مناسبت های مختلف با اجرای تخفیف های مناسب راه شرکت در دوره های آموزشی را هموار می کند تا همه آنهایی که علاقه به فعالیت در این بازار دارند بتوانند آموزش های لازم را ببینند.

آیا دوره های آموزشی ایرانی بورس به صورت کامل هست؟

دوره های ایرانی بورس نه تنها تمام مباحث آموزشی بازار های فارکس و بورس را در بر میگیرد بلکه پس از اتمام دوره آموزشی شما به گروه دانشجویان معرفی خواهید شد تا علاوه بر تمرین و تکرار موارد آموزش داده شده در ایرانی بورس بتوانید از تجربه اساتید و دانشجویان ارشد ایرانی بورس بهره مند شوید.

آموزش های رایگان هم در سایت دارید؟

بله ایرانی بورس علاوه بر آنکه با برگزاری وبینار های رایگان، آموزش ها را در اختیار علاقه مندان این حرفه قرار می دهد در بخش آموزش ها نیز با ارائه مطالب مفید سعی در آشنایی علاقه مندان با موضوع آموزش ها را دارد.

نحوه استفاده از تحلیل ها چگونه است؟

ایرانی بورس بخشی به عنوان تحلیل ها را در سایت خود قرار داده که در آن تحلیل های بازار بورس و فارکس طبق استراتژی ایرانی بورس در آن قرار داده میشود که این تحلیل ها صرفا پیشنهادی بوده و جهت آشنایی شما با استراتژی ایرانی بورس است و ایرانی بورس به علت نداشتن اطلاعات از میزان سرمایه شما مسولیتی در قبال معاملات شما با این تحلیل ها ندارد.

من هزینه دوره را پرداخت کردم اما نمیتونم وارد بشم ؟

در این خصوص میتوانید با بخش پشتیبانی و شماره تماس های اعلام شده تماس گرفته و یا با ارسال تیکت راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

آیا امکان پرداخت اقساطی دوره ها وجود دارد؟

شما میتوانید قبل از ثبت نام دوره ها با قسمت پشتیبانی و امور مالی ایرانی بورس تماس گرفته و از امکان پرداخت اقساطی دوره ها مطلع شوید . همکاران ما در ایرانی بورس تمام تلاششان هموار کردن مسیر موفقیت شماست.

در صورت داشتن سوال دیگر با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس

آدرس شرکت : تهران سعادت آباد خیابان مقدس ۱۱ غربی
شماره تماس: ۰۹۳۷۹۸۲۶۱۴۴, ۰۲۱۴۶۰۱۴۸۳۳